***27 XI - Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego***30 XI - KONKURS "KRAKOWSKA MATEMATYKA" oraz "BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE"***

Aktualności

16 października 2014 20:54 | Aktualności

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej halowej

16 października w SP Witanowice odbyły się kolejne zawody w ramach Szkolnych Igrzysk Sporowych. Po biegach przełajowych była to piłka nożna dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje wszystkich szkół podstawowych z naszej Gminy. W kategorii chłopców Mistrzami Gminy zostali chlopcy z Tomic. Drugie miejsce wywalczyli reprezentanci Woźnik. Kolejne miejsca zajęli uczniowie z Witanowic i Radoczy.

W grupie dziewcząt mecze były również zacięte.  Po rozegraniu wszystkich meczy Turniej wygrały dziewczęta z SP Witanowice, drugie miejsce wywalczyły reprezentantki  Woźnik, a trzecie miejsce SP Tomice. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w półfinałach, które odbędą się 28. 10. 2014r.

Przeczytano: 370 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry