***24 V godz. 16.30 - 17.30 - DZIEŃ KONSULTACJI RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI***

14 marca 2017 22:28 | Aktualności

Panie z KGW zapraszają na drugie warsztaty

W najbliższą sobotę - 18 marca - Panie z KGW Witanowice serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na warsztaty do budynku OSP w Witanowicach. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 i zakończy się ok. godz. 13.00. Tym razem Panie chcą nauczyć  nas wykonywania pięknych kwiatów z bibuły techniką naszych Babć. Z pewnością kwiaty te wykorzystają wszystkie dzieci do przygotowywania palmy wielkanocnej. A czas najwyższy, aby się za to wspaniałe dzieło zabrać. Oczywiście podczas warsztatów Panie podzielą się z nami wspomnieniami z ich lat dziecięcych. W takiej atmosferze czas szybko mija, a to, co przeżyjemy wraz z Paniami pozostanie na długo w naszej pamięci - podobnie jak warsztaty "W kuchni naszej Babci".

Oczywiście w warsztatach mogą brać udział także Mamy z dziećmi - będzie to dla nas wielką radością!

Warsztaty są nieodpłatne!

Panie z KGW zapewniają również dla wszystkich dzieci materiały potrzebne do wykonywania kwiatów.

Warsztaty zorganizowane są w ramach obchodów Jubileuszu 700-lecia Wsi i Parafii Witanowice.

Zapraszamy!