***DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W SZKOLNYM FESTYNIE w dniu 17 czerwca***UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - W PIĄTEK 22 czerwca - Msza Św. o godz. 8.30, a oficjalna część o godz. 10.00 w budynku Szkoły***

05 lipca 2017 09:09 | Aktualności

Zielona Szkoła – Sianożęty 2017

W dniach 3 – 12. 06 2017r. uczniowie klasy V pod opieką wychowawczyni p. Anny Mozgała    - Jazowy, p. Urszuli Książek, rodziców p. Ireny Srokosz, p. Adama Kajfasza przeżyli 10 niezapomnianych dni nad Morzem Bałtyckim. Mieszkaliśmy w Ośrodku Wczasowym, ,,NEPTUN” w Sianożętach. To była wspaniała przygoda, która dostarczyła wielu przeżyć, możliwości lepszego poznania się. Nauczyła nas jak radzić sobie w różnych sytuacjach, jak gospodarować kieszonkowym, jak brać współodpowiedzialność za realizację wyznaczonych zadań w grupie. Przebywając nad Bałtykiem zwiedziliśmy liczne nadbałtyckie miejscowości tj. Kołobrzeg, Trzęsacz, Międzyzdroje, Świnoujście, Kamień Pomorski, Zieleniewo, Gąski. W czasie naszej nadmorskiej przygody korzystaliśmy z różnych form transportu: płynęliśmy statkiem, promem, jechaliśmy ciuchcią, rowerami, autokarem lecz najwięcej kilometrów zrobiliśmy pieszo.

To była wspaniała lekcja dydaktyki połączona z zabawą.

Dziękujemy rodzicom i opiekunom za umożliwienie  przeżycia nam tej przygody.

Wyjazd był dofinansowany ze środkków WFOŚ

Wychowawczyni

p. Anna Mozgała - Jazowy